В Україні стартували продажі автомобілів ГАЗель з новим двигуном EvoTech 2.7

0
317

Новий бензиновий двигун EvoTech 2.7 виробництва Ульяновського моторного заводу встановлюється на комерційні автомобілі сімейства ГАЗель Бізнес та ГАЗель Next, і поступово замінить раніше використовуваний двигун УМЗ-4216. Новий двигун тепер заощадить власникові 8% -10% витрат на паливо, а ресурс двигуна збільшено до 400 000 км.

Основні поліпшення експлуатаційних характеристик двигуна EvoTech 2.7 порівняно з двигуном УМЗ-4216 *:

1) надійності – ресурс двигуна збільшено до 400 000 км.

2) поліпшення паливної економічності – витрата палива знижена на 8% -10%

3) виконання екологічних норм Євро -4 або Євро-5

4) поліпшення потужних характеристик – збільшена літрова потужність на 7%

5) зниження шумів і вібрацій. Новий двигун має робочий об’єм 2,7 л., потужність 106,8 к.с., розвиває крутний момент в 220 , 5 Нм вже при 2250 об / хв. Таким чином, він відмінно тягне з низьких оборотів, що особливо важливо у важких дорожніх умовах та рух з перевантаженням. Досягнуті поліпшення були реалізовані за рахунок цілого ряду нових інженерних рішень в конструкції, за рахунок вибору всесвітньо відомих постачальників комплектуючих, а також впровадженні спеціальних технологічних операцій на новому сучасному обладнанні. Економія палива забезпечується за рахунок зниження робочого об’єму двигуна, підвищення ступеня стиснення і істотного поліпшення робочих процесів завдяки оптимізації камери згоряння, впускного і випускного тракту.

Завдяки модернізованої системі охолодження, зниження навантажень на деталі циліндро-поршневої групи, оптимізації системи рециркуляції газів картерів і застосуванню високоякісних комплектуючих істотно підвищена його надійність. У двигуні застосовуються деталі від постачальників зі світовим ім’ям: – LG (Корея) – поршні, кільця, пружини клапанів , пластмасові деталі, свічки, прокладки і т.д. (29 найменувань). – Bosch (Німеччина) – датчики: синхронізації, детонації, фази, температури, охолоджувальної рідини. – Delphi (США) – дросельне пристрій, форсунки, демпфер паливної рампи. – Eaton (США) – гідрокомпенсатори. Високий рівень надійності двигуна забезпечує низькі витрати на ремонт і втрати від простоїв автомобіля.

Читайте також:   Суботній Хрещатик віддали автомобілям

Також збільшений ресурс і надійність двигуна забезпечують високу залишкову вартість автомобіля. Попередній двигун УМЗ-4216 славився своєю ремонтопридатністю, і принципово ремонтопридатність двигуна EvoTech 2.7 залишилася на тому ж високому рівні. Завдяки застосуванню гидрокомпенсаторов в приводі ГРМ зникла необхідність в регулюванні клапанів, що забезпечує власникові не тільки підвищення надійності двигуна, але і пряму економію на обслуговуванні. Додатково до цього заправний обсяг масла у двигуні знижено з 5.8 л до 4.5л, завдяки чому буде додатково економити на ТО.

Гарантійний термін на автомобіль ГАЗель NEXT з двигуном EvoTech 2.7 становить 3 роки або 150 000 км. Міжсервісний інтервал – 15 000 км. За рахунок можливості використання в двигуні EvoTech 2.7 газового палива (як пропан, так і метан) – він має найнижчий рівень витрат на паливо в класі комерційних автомобілів.

В Україні зараз автомобілі ГАЗель Бізнес пропонується з бензиновим двигуном УМЗ-4216, ГАЗель Next – з бензиновим EvoTech 2.7 або дизельним Cummins ISF. Вартість базової версії ГАЗель NEXT в бортовому виконанні з новим двигуном EvoTech 2.7 становить від 297 000 грн. ** * Зазначено технічних характеристик двигуна УМЗ EvoTech 2.7 і УМЗ-4216, що встановлюються на автомобілі ГАЗ «ГАЗель». ** Вказана ціни за одиницю товару автомобіль ГАЗель NEXT А21R23-20 в комплектації «БІ» станом на 16.12.2014г. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу долара США до гривні, а також у разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

Напишіть відгук