В Україні стартувало виробництво нової моделі комунального автомобіля

0
444

Група компаній АІС презентує нову модель комунального автомобіля українського виробництва. Новий сміттєвоз із заднім завантаженням, призначений для обслуговування сільських населених пунктів, де немає спеціальних пунктів збору сміття та відходів. Комунальний автомобіль побудований на шасі МАЗ «Корнет» і встановленого на ньому спеціального обладнання, а його вартість сос тавіт до 1,5 млн. грн.

Комунальний автомобіль був розроблений і запущений в серійне виробництво заводом Авто-Холдинг, який випускає спеціалізовану техніку, самоскиди та фургони. Продукція цього підприємства сертифікована й відповідає вимогам чинного Законодавства України, а система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009. Рівень локалізації виробництва нового сміттєвоза перевищує 30%!

Відомо, що спецтехніка на базі шасі мінського автозаводу відмінно зарекомендувала себе в дорожньо-ремонтних і будівельних роботах, житлово-комунальному господарстві, а також інших галузях господарської діяльності та промисловості.

На сьогоднішній день МАЗ займає лідируючі позиції на ринку вантажних автомобілів. За підсумком першого півріччя 2018 року було реалізовано понад 500 одиниць вантажних автомобілів МАЗ, що дозволило зберегти перше місце на ринку за обсягом продажів, частка ринку МАЗ зросла до 21%. Головними переваги шасі МАЗ «Корнет» для виробництва комунальної техніки є: доступна ціна, висока надійність і ремонтопридатність, зручність експлуатації і низькі експлуатаційні витрати.

Спецобладнання нового сміттєвоза, включає в себе кузов із заднім бортом, завантажувальним та ущільнюючим механізмами. Сміття складається в опущений завантажувальний бункер вручну або малогабаритним навантажувачем. Після заповнення бункер піднімається вгору, і розвантажувальна плита бункера виштовхує сміття в кузов. Після цього включається ущільнююча плита, яка переміщує сміття до передньої частини кузова та ущільнює його. Розвантаження кузова здійснюється при його перекиданні з відкритим заднім бортом.

Новий сміттєвоз характеризується високою маневреністю та оптимальною вантажопідйомністю для сільських територіальних громад (маса 3 тонни, обсяг 10 куб.м.), завдяки чому можна максимально оперативно забезпечити вивезення сміття та відходів з обслуговуваних територій. Крім того, автомобіль має надійну гідравлічну систему й електроніку, тому не підведе навіть в найважчих умовах експлуатації.

Читайте також:   Європа стала світовім лідером за кількістю зарядних станцій

Джерело: Автосвіт

Напишіть відгук