В Україні стартував місячник: «Увага! Діти на дорозі»

0
250

На території України з 20 серпня стартував комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дітей на дорозі напередодні нового навчального року.

Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, і вже став доброю традицією. Акція триватиме до 20 вересня. Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст і селищ знову збільшиться кількість маленьких пішоходів. Для того щоб нагадати дітям дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок доріг, по яких якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Державтоінспекція звертається до водіїв:

“Не забувайте, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тому слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху. Приділити більше увагу своїм чадам потрібно і батькам. Пам’ятайте – безпека ваших дітей в першу чергу залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І зазвичай, дотримуйтеся правил самі, адже найкраща навчання” – це ваш власний приклад.

Прес-служба Департаменту ДАІ.

Читайте також:   До уваги водіїв! Зважайте на спекотну погоду!

Напишіть відгук