В Україні стартує марафон на електромобілях

0
128

Міжнародний марафон на електромобілях Electric Marathon 2015 стартує в Києві 3 червня, а завершиться через сім днів у Монте-Карло.

У боротьбі можуть брати участь тільки . Крім того, до марафону дозволено приєднатися і гібридним авто, для яких буде організовано спеціальний . Марафон стартує 3 червня в Києві, а завершиться через тиждень, 10 червня в Монте-Карло. Нагадаємо, що перший міжнародний марафон на електромобілях Electric Marathon був організований його світлість принц Альбертом II чотири роки тому. Він став продовженням традиції популярного в 30-і рр автомобільного ралі таллинн – Монте-Карло. Електромарафон проводиться щороку, за новим маршрутом, з новим місцем старту і незмінною точкою фінішу – Монте-Карло.

Нагадаємо, що Electric Marathon – це інтелектуальна гонка. На цьому змаганні переможця визначає не , а точність прибуття до фінішу. Так звання «нульова машина» стартує перша і встановлює еталонне час. Учасник, час якого найбільш співпаде з еталонним часом, і буде оголошений переможцем. Більш детальну інформацію про Electric Marathon 2015 можна дізнатися на офіційному сайті заходу.

Читайте також:   Дороги смерті. Топ-10 трас України, на яких найчастіше трапляються аварії

Напишіть відгук