В Україні відкрили проїзд по дорогах державного значення

0
54

Як повідомляє Укравтодор на своїй сторінці в Фейсбук, станом на 07-00 год 27 грудня проїзд дорогами державного значення ЗАБЕЗПЕЧЕНО.

Для оперативного забезпечення проїзду дорожніми організаціями залучено до роботи 1024 одиниці техніки та 1275 співробітників.

Обмеження у русі, які були на початок доби по автодорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтавської області, знято.

Обмеження у русі по автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь зняті.

Короткочасні обмеження у русі вантажних транспортних засобів, які виникли на початок доби, у зв’язку з переметами, спостерігались на автодорозі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, км 151, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, км 290. На 04-00 вони були повністю зняті.

Рішенням обласного штабу ТЕБ НС щодо заборони в’їзду до Полтавської області всіх видів транзитного транспорту залишається в силі.

Обмеження в русі транспорту в Кіровоградській, Черкаській, Дніпропетровській областях – знято.

Погодні умови стабілізувались. На більшій території плюсова температура повітря, лише на сході -1-5°С, без опадів. Невеликий сніг спостерігається у східних та північно-східних регіонах та в гірських районах Карпат. На більшості перевальних ділянках опади у вигляді невеликого снігу. Температура повітря -1-3°С. Стан покриття в основному мокре, місцями засніжене.

Стан покриття на дорогах державного значення в центральних та східних областях місцями засніжений, в решті областей мокрий.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено. Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами.

Будьте уважні та обережні в дорозі !

Читайте також:   Більше 1900 ДТП за участю авто поліції за 2 роки

Напишіть відгук