В Україні з’явилися перші паркомати з безконтактної оплатою

0
199

Перші прикмети, здатні приймати оплату з банківських карт за безконтактною технології днями встановили у Львові. Зараз функціонують два таких пристрої, але найближчим часом їх кількість збільшать до десяти.

Новий встановлений на пл. Міцкевича (поруч з Укрсоцбанком), а також на вул. Шевченко (біля «Пузатої Хати»). Вони приймають оплату за паркування готівкою, а також звичайними банківськими картами і безконтактними картами MasterCard, емітованими будь-яким банком України та світу. Пристрої розроблені фахівцями Приват банка спільно з компанією «Банкомзв’язок» і виготовлені компанією «СЕА Елетронікс».

У разі оплати звичайної картою необхідно провести магнітною смужкою по терміналу в паркоматі. Для безконтактної оплати потрібно піднести її до терміналу. Необхідна сума буде автоматично знята без додаткових комісії. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали.

«Встановлення таких паркоматів у місті є дуже важливим кроком, який значно спрощує життя його мешканців, оскільки забезпечує доступ до оплати парковки не тільки готівкою, а й банківськими картками. Це дуже зручно, просто і швидко », – підкреслив Олег Береза, директор ЛКП« Львівавтодор ».
Джерело: Економічна Правда

Читайте також:   «Укравтодор» розкрив плани капремонту і реконструкції доріг в 2016 році

Напишіть відгук