В Україні зростає випуск автокомпонентів

0
146

ПАТ «Полтавський автоагрегатний », давній стратегічний партнер «КрАЗу», за підсумками чотирьох місяців істотно наростив обсяги випуску і реалізації продукції.

Цифри говорять самі за себе. У квітні ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» реалізувало продукції на суму більш ніж 12 млн. Грн., Що на 64,6% перевищує результат квітня 2014. За результатами роботи чотирьох місяців поточного року ПАТ «ПААЗ» на 55% збільшив обсяг реалізації продукції, відносно аналогічного періоду минулого року, повідомляє сайт заводу.

У січні-квітні підприємством було відвантажено споживачеві товарів на суму понад 38 млн. Грн. Із загального обсягу реалізації гальмівної апаратури продано більш ніж на 34 млн.грн (темп росту 152,2% до аналогічного періоду минулого року), товарів народного споживання – понад 3 млн.грн. (Зростання до чотирьох місяців минулого року – 52%). ПАТ «ПААЗ» продовжує залишатися експортно-орієнтованим підприємством. У загальному обсязі відвантаженої продукції за аналізований період 2015 частка експорту склала 78%, зокрема гальмівної апаратури – 85,2%.

Читайте також:   Знешкоджуємо табачний запах

Напишіть відгук