В Узбекистані дозволили тонувати автомобілі за 2 тисячі доларів

0
279

В Узбекистані тепер можна тонувати скло автомобілів, проте для цього доведеться отримати спеціальний дозвіл, який буде діяти рік. Про це повідомило Міністерство юстиції у своєму Telegram-каналі.

Згідно з постановою «Про заходи щодо впорядкування експлуатації транспортних засобів з тонованими (затемненими) стеклами», для фізосіб вартість дозволу на тонування складе 90 мінімальних розмірів заробітної плати або 16,58 мільйона сумів. За поточним курсом ця сума дорівнює 2,1 тисячі доларів.

Для місцевих і іноземних юридичних осіб вартість збільшиться до 2,8 і 3,3 тисячі доларів відповідно.

Займатися тонуванням автомобілів буде держпідприємство при МВС. Дозволяється тонування задніх стекол в межах світлопропускання не нижче 5%, а для задніх бокових – 30%. У верхній частині лобового скла можна затонувати смугу шириною не більше 14 сантиметрів в межах світлопропускання не нижче 30%.

За відсутність дозволу на тонування буде передбачений штраф. Дозволи доведеться отримувати з 1 серпня. З іноземних машин з тонуванням, що в’їжджають на територію Узбекистану, буде стягуватися збір у розмірі 15 доларів.

Джерело

Читайте також:   Народний ремонт доріг на Черкащині

Напишіть відгук