ВААІД ініціює заборону на переобладнання електромобілів в авто з ДВС

0
318

Всеукраїнська Асоціація автоімпортерів і дилерів (ВААІД) буде домагатися заборони на переобладнання електромобілів в машини з двигунами внутрішнього згоряння. Така норма дозволить уникнути безподаткового ввезення звичайних автомобілів під виглядом електрокарів після впровадження пільг для електротранспорту.

За оцінкою Асоціації, законопроекти про введення тимчасових пільг для імпорту електромобілів будуть прийняті ще на цій сесії Верховної Ради і набудуть чинності в день опублікування. При цьому після початку дії «податкових канікул» для електротранспорту, в Україні можуть початися махінації зі спробами ввезення звичайних машин під виглядом пільгових.

«Наприклад, ввозитимуться автомобілі з ДВЗ під виглядом електромобіля (з бензинового або дизельного автомобіля знімаються та інші комплектуючі, ставиться акумулятор; авто завозиться як електромобіль, а потім знову переобладнано в звичайний) і т.д.», – уточнили в Асоціації.

У зв’язку з цим, імпортерів автомобілів, який є підрозділом ВААІД, почав підготовку відповідних нормативно-правових актів про заборону на переобладнання електромобілів в автомобілі з ДВС.

Нагадаємо, законопроект №1912, що передбачає скасування сплати ПДВ і акцизу на імпортні електромобілі прийнятий у першому читанні 21 травня 2015. Його підтримали 245 народних депутатів. Крім цього парламент прийняв за основу законопроект №1674 про скасування ввізних мит на операції з імпорту машин обладнанних електромоторами. На даний момент законопроекти готуються до другого читання.

ВААІД

Читайте також:   До уваги водіїв та гостей столиці! На Хрещатику з 26 по 28 червня заборонено рух

Напишіть відгук