Vera – автономна вантажівка майбутнього від Volvo Trucks

0
333

Компанія Volvo Trucks підготувала нове транспортне рішення на основі автономних електромобілів для комерційного використання, яке може зробити транспортну систему більш ефективною, безпечною та екологічно чистою. Довгострокова мета проекту – запропонувати додаткові можливості компаніям, які потребують безперервного транспортного сполучення між фіксованими вузлами.

Збільшення споживання товарів і послуг, стрімке зростання електронної торгівлі та повсюдний дефіцит водіїв вимагають розробки ефективних транспортних рішень.

«Максимальний потенціал транспортної галузі ще не розкритий. Все говорить про те, що в найближче десятиліття загальний попит на транспортування товарів буде продовжувати рости. Нам потрібно знайти нові рішення, щоб задовольнити цей попит ефективно й безпечно для довкілля. Крім того, щоб забезпечити безперебійний обмін товарами, необхідно знайти спосіб використовувати існуючу інфраструктуру краще, ніж вона використовується в даний час. Транспортна система, яку ми розробляємо, може стати важливим доповненням до сьогоднішніх рішень і допомогти спростити багато завдань, які постають перед суспільством, транспортними компаніями та покупцями транспорту», – говорить президент Volvo Trucks Клаес Нільссон.

Vera – майбутнє транспортне рішення Volvo Trucks призначене для регулярних рейсів, яким властиві відносно короткі відстані, великі обсяги перевезених вантажів і висока точність доставки. Типовим прикладом таких транспортних завдань є, наприклад, маршрути між логістичними хабами, але можливі й інші варіанти.

Автомобілі обладнані складними системами автономного водіння. Вони призначені для того, щоб визначати поточний стан автомобіля з точністю до сантиметрів, детально відстежувати й аналізувати, що відбувається з іншими учасниками дорожнього руху, і безпомилково реагувати.

Центр керування транспортом безперервно контролює рейс і точно визначає положення кожного транспортного засобу, заряд акумуляторів, вміст вантажу, експлуатаційні вимоги та ряд інших параметрів. Як і у випадку з промисловим виробництвом, швидкість і хід роботи налаштовуються, щоб уникнути непотрібного очікування й підвищити точність доставки. Таким чином можна буде звести до мінімуму витрати у вигляді буферних запасів і збільшити доступність. Робота транспортних засобів, що курсують постійним маршрутом, координується таким чином, щоб створити оптимальний потік.

Читайте також:   В Міноборони представили вітчизняні бронетранспортери KrAZ Spartan

У найближчому майбутньому транспортне рішення Volvo Trucks буде доопрацьовуватися спільно з обраними клієнтами, які працюють в пріоритетних галузях.

Джерело

Напишіть відгук