Верховна рада прийняла за основу законопроект про ліквідацію МРЕВ

0
115

Депутати розглянули в першому читанні і прийняли за основу законопроект, що передбачає ліквідацію МРЕВ та створення нових сервісних центрів МВС. Документ буде готується до другого .

Законопроект «Про сервісних послугах і сервісних центрах МВС» передбачає передачу функцій дозволів, посвідчень, свідоцтв, довідок, копій та дублікатів документів від міліції та ДАІ (в тому числі водійські посвідчення, номерні знаки, техпаспорт та інше) в єдині сервісні центри. При цьому надавати послуги в таких центрах будуть адміністратори.

Згідно з документом, розмір плат за надання послуг повинен бути однаковим у всіх центрах і встановлений Кабінетом міністрів. У законопроекті зазначено, що він діятиме з 1 січня 2016 року по 1 січня 2018 року, після чого функції з надання сервісних послуг будуть передані органам місцевого самоврядування.

Цей законопроект є одним з чотирьох документів, розроблених МВС в рамках реформи правоохоронної системи. Парламент також має розглянути закону про внесення змін до низки законодавчих актів щодо вдосконалення регулювання відносини у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (ліквідує «вилки» штрафів, узаконює - і відеофіксацію порушень ПДР і т.д.)

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроекти «Про національної поліції» і «Про органи внутрішніх справ», необхідні для повноцінної роботи поліції. Президент України ще не підписав ці документи, відповідно вони ще не вступили в силу.

Читайте також:   У Львові відбулася гра «Що? Де? Коли?» на тему: «Твоя безпека в місті»

Напишіть відгук