Відповідальність за перевантаження машин посилять

0
254

Міністерство інфраструктури України має намір до кінця 2015 року ввести на українських дорогах габаритно-ваговий для вантажного транспорту. При цьому буде введена додаткова відповідальність за перевантаження.

Більш точна дата введення габаритно-вагового контролю – грудень цього року. Про це йдеться у проекті «Дорожньої карти розвитку дорожньої галузі на період 2015-2017 рр», опублікованому на сайті міністерства 15 червня. Згідно з документом, ваговий контроль транспорту буде здійснюватися новоствореної Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека ) за умови громадського контролю та онлайн-трансляції роботи контрольних пунктів.

У повідомленні говориться, що до кінця року планується заборонити вантажних транспортних засобів з діленим вантажем вагою більше 40 тонн. До того ж, пропонується ввести додаткову відповідальність за перевантаження транспортного засобу шляхом прийняття відповідних судових рішень. Також наголошується, що для набуття чинності даних рішень Кабінет міністрів України має затвердити внесення відповідних змін до українського законодавства.

Читайте також:   Для розчищення доріг від снігу використовували дообладнані зернозбиральні комбайни

Напишіть відгук