Відстежувати ліквідацію ямковості в Україні тепер можна в екселевскіх таблицях

0
212

Мінінфраструктури почало публікувати на своєму офіційному сайті плани з проведення ямкового ремонту по кожній області. Файли викладаються у вільний у вигляді таблиць для Excel з інформацією про замовників, підрядників і відповідальних за проведення контролю осіб.

«Відтепер громадяни зможуть відстежувати проведених робіт, підрядників та осіб, відповідальних за . Сьогодні українці можуть ознайомитися з планом ліквідації деформації дорожнього покриття на основних дорогах міжнародного, національного та регіонального значень за станом на 8-12 червня 2015 », – повідомили в прес-службі міністерства.

Перевіряти інформацію міністерства можна на офіційному сайті .

Раніше керівник «Укравтодору» Сергій Підгайний повідомив , що на дрібні ремонтні роботи вже витрачено 740 млн гривень, виділених Кабміном з бюджету. У загальній складності, за три місяці робіт дорожники усунули 2.5 млн кв. м в ям, в тому числі 2 млн кв. м – на дорогах державного значення.

В «Укравтодорі» відзначили, що ямковий ремонт не дозволяє кардинально поліпшити стан автодоріг і не відповідає сучасним світовим стандартам, однак за умови відсутності коштів на більш ґрунтовні ремонти, іншого виходу немає.

mtu.gov.ua

Читайте також:   PSA Group і Dongfeng Motor випустять масові електромобілі

Напишіть відгук