Влада оголосила війну нелегальним АЗС

0
139

Президент України Петро Порошенко доручив виконуючому обов’язки голови Державної фіскальної служби (ДФС) Олександру Власову та голові комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніні Южаніній у найкоротший термін підготувати план дій по боротьбі з нелегальними автозаправними станціями (АЗС). Про свої наміри Порошенко заявив під час зустрічі з представниками українських бізнес-асоціацій.

Таке рішення пов’язане з тим, що власники нелегальних АЗС активно включилися в політичну діяльність. Лише на території Київської області працівники ДФС заарештували 18 нелегальних автозаправок. Їхнє керівництво ухилялося від сплати податків, порушувало правила безпеки на об’єктах і продавало “невраховані” зріджений газ, бензин і дизельне паливо.

На даний час близько 1,5 тисяч автозаправних станцій в Україні незаконно продають паливо. Обсяг реалізованого бензину через нелегальні АЗС становить приблизно 40 тисяч тонн на місяць (близько 500 тисяч тонн на рік). У результаті, державний і місцеві бюджети у 2018 році недоотримали близько 10 млрд гривень.

Джерело

Читайте також:   У боротьбу за власників електрокарів вступають українські готелі

Напишіть відгук