Власники Volkswagen забудуть про пошуки вільної парковки

0
147

Мова йде не про локальну амнезію, а про можливості нової системи автоматичного паркування V-Charge. Авто з цією технологією зможуть самостійно шукати вільні місця на паркінгах, а ще й навчаться виявляти розташування зарядних станцій і автоматично підзаряджатися.

Система V-Charge аналізує інформацію з розташованих в машині датчиків і камер, які сканують навколишній простір у пошуках вільного місця на парковці. Принцип роботи комплексу показаний на прикладі прототипу безпілотного електричного e-Golf.

Електронний комплекс розрахований, в першу чергу, на американську систему valet parking, коли доїжджає до парковки і, не бажаючи втрачати часу, доручає пошук вільного місця парковщику. З V-Charge необхідність в співробітнику відпадає – машину можна запрограмувати на пошук місця і бездротової зарядки за допомогою мобільного додатку. Автомобіль зарядиться і буде чекати господаря на парковці, поки той не викличе його назад.

Заснований в 2011 році V-Charge об’єднав шість організацій. Зокрема Bosch займається розробкою сканерів простору, а VW надає автомобілі для випробувань. У програмі також беруть участь чотири європейських університету.

Швейцарський федеральний технологічний інститут відповідальний за керуючу електроніку, налаштування камер і підготовку 3D-карт місцевості, по яких орієнтується автомобіль. Брауншвейгский технічний університет проектує систему взаємодії машини з різними об’єктами, а Пармский університет «навчає» електроніку розпізнавати їх. Оксфордський університет розробляє детальні карти місцевості.

Електричні Volkswagen з системою V-Charge першим ділом заїдуть на індукційну зарядку. Після відновлення запасу енергії автомобіль звільнить місце для наступної машини, а сам встане на порожнє місце в очікуванні команди на .

Прототип подібної системи, що отримала назву Remote Valet Parking Mode, раніше був показаний компанією BMW . Водій також може вийти з машини на в’їзді в паркінг і запустити автоматичний паркувальник за допомогою додатка на смарт-годинах.

Читайте також:   Шторм приховав машини канадців під двометровим шаром снігу

VIA Motor

Напишіть відгук