Власники електрокарів Nissan зможуть продавати електроенергію назад в мережу

0
294

Така програма буде діяти в Великобританії, де # і паливна компанія Enel домовилися про запуск мережі Vehicle-to-grid (V2G). Передбачається, що власники електрокарів будуть заряджати машини вночі, коли електроенергія дешевша, а в години простою створювати мобільні енерговузли для забезпечення домогосподарств, підприємств і навіть продажу надлишків електроенергії енергокомпанії.

Спільний проект Nissan і Enel буде доступний для індивідуальних і корпоративних власників Nissan і Nissan . На першому етапі до національної електромережі будуть підключені 100 модулів Vehicle-to-grid. Дана заява послідувала за підписанням автовиробником і енергокомпанією угоди за технологією V2G, яке відбулося в грудні 2015 року в Парижі на міжнародній конференції з питань клімату COP21, а також слідом за установкою 40 модулів V2G в Данії.

“Запуск проекту в Великобританії є важливим кроком до управління поновлюваними джерелами енергії, допомагаючи створювати майбутнє індустрій, міст і суспільства. Розумне управління електроенергією – це одна з основних проблем, з якою стикається будь-яка , що підкреслює важливість запуску цього пілотного проекту для оцінки можливості використання різних, більш гнучких джерел енергії. Вперше за всю історію Великобританії покупці мають можливість продавати енергію назад в мережу, що дозволяє нам пропонувати клієнтам фінансові стимули для вибору найбільш екологічно чистого варіанту “

 

За умови об’єднання в одну енергетичну систему всіх 18000 електромобілів Nissan, які в даний час експлуатуються в Великобританії, вони б повертали в мережу еквівалент енергії, яка виробляється на електростанції потужністю 180 МВт. А при гіпотетичній ситуації, що всі автомобілі на дорогах Об’єднаного Королівства стали електрокарами, за допомогою технології V2G можна було б отримати ймовірну потужність до 370 ГВт. Як пояснили в Nissan, цього було б достатньо для забезпечення електроенергією не тільки Великобританії, але і Німеччини, а також Франції.
Джерело: АвтоУа

Напишіть відгук