Volkswagen припинив випуск седана Phaeton

0
185

«Прозорий Завод» («Gläserne Manufaktur») компанії # в Дрездені припинив виробництво седана #. Дана модель випускалася протягом 14 років, але так і не виправдала надій керівництва німецької марки. Останнім з конвеєра зійшов «Фаетон» чорного кольору з 4.2-літровим двигуном V8 потужністю 355 л. с.

Автомобілебудівний завод, який отримав своє прізвисько через безліч прозорих стін, закриється 29 березня на десять днів. Після цього там буде організована виставка, присвячена новітнім розробкам Volkswagen в сфері електромобілебудування, а також розвитку цифрових технологій. У компанії пообіцяли зберегти в Дрездені 100 робочих місць. Інші 400 співробітників, які були задіяні у виробництві «Фаетонів», зможуть працювати на підприємстві в Цвіккау (випускає моделі Golf і Passat) і інших виробничих майданчиках VW Group.

Як стало відомо раніше, через деякий завод в Дрездені буде модернізований для виробництва автомобілів з електричними силовими установками. Phaeton наступного покоління також стане електромобілем. Очікується, що він з’явиться не раніше 2020 року.

«Виробництво автомобілів найвищої якості обов’язково продовжиться на даному підприємстві під поглядом відвідувачів в найближчому майбутньому»

Завод Volkswagen в ДрезденеЗавод Volkswagen в Дрездені

Джерело: Worldcarfans

Читайте також:   У Парижі введуть штрафи за їзду на старих автомобілях

Напишіть відгук