Volkswagen збирається вийти на ринок зеленої енергії

0
43

Дочірнє підприємство отримало назву Elli Group. Під цим брендом компанія збирається не тільки забезпечувати необхідну для зеленої енергії інфраструктуру, але також і поставляти саму цю енергію. Bloomberg пише, що клієнтами Elli Group стануть власники будинків, торгових та офісних центрів. Компанія візьме на себе виробництво та установку потрібного обладнання. Портфоліо почне формуватися до 2020 року. Повідомляється, що активну роботу підприємство розпочне одночасно з запуском електричної лінійки I.D. від Volkswagen.

Найбільше модель, за якою планує працювати Elli Group, нагадує енергетичний бізнес Tesla. Компанія теж займається продажем комерційних і приватних «чистих» енергетичних рішень, виробляє сховища енергії, займається розширенням і розвитком інфраструктури для електромобілів.

Для виробників електромобілів подібна схема стає класичною. Якщо компанія займається створенням електромобілів, то їй нескладно додати до своїх активностей виробництво систем зберігання енергії. Фактично це все ті ж автомобільні акумулятори, просто організовані в іншому вигляді. Для компанії ж це додаткове джерело доходу і спосіб створити екосистему з автомобілів і джерел енергії для них. Так, Renault збирається будувати в Європі найбільшу мережу сховищ енергії.

Європейським автовиробникам доведеться встигнути вписатися в плани Євросоюзу щодо електрифікації, тому їм доведеться активно працювати і з модельним рядом і супутніми технологіями. Тільки німецькі автоконцерни вкладуть $ 46 млрд у виробництво електрокарів в найближчі три роки.

Джерело

Читайте також:   Ford розробив систему, яка полегшує рух з причепом.

Напишіть відгук