Volkswagen знову хоче припинити випуск Beetle

0
193

Одна з найзнаменитіших моделей # покине конвеєр в 2018 році, наступного покоління не буде. За неофіційною інформацією, керівництво німецької марки вирішило відмовитися від наступника «Жука» через низький попит на нинішнє сімейство, а також бажання розвивати свою кроссоверну лінійку. Виробник від коментарів відмовився.

Нову інформацію про долю Volkswagen Beetle повідомило американське видання Autoline з посиланням на звіт компанії AutoForecast Solutions, з якого випливає, що на складальному підприємстві Volkswagen в Мексиці з 2018 року замість «Жука» почнуть випускати Tiguan. Офіційні представники Volkswagen відмовилися коментувати зазначені відомості. «Ми не коментує чутки в ЗМІ», – розповів виданню Autoblog менеджер з комунікацій Volkswagen of America Марк Гілліс.

Це вже не перше повідомлення про можливу «смерті» VW Beetle. У березні 2015 року про ймовірне припинення випуску Beetle в 2017 році повідомляв німецький журнал Spiegel. Однак через деякий глава відділу досліджень і розробок Volkswagen Хайнц-Якоб Нойссер спростував цю інформацію, заявивши, що «Жук» наступного покоління вже розробляється. Також повідомлялося, що новинка буде представлена ​​в 2018 році, модель буде побудована на базі модульної платформи MQB.

Джерело: АвтоУа

Читайте також:   КМУ повертає обов'язковий техогляд легкових автомобілів з 2019 року

Напишіть відгук