Volvo 360c: яким може бути безпілотний електромобіль майбутнього

0
377

Компанія Volvo Cars поділилася своїм баченням того, яким може бути повністю автономний безпілотний електромобіль майбутнього: представлена ​​концепція отримала назву 360c. Ідея полягає в тому, щоб перетворити автомобіль в багатофункціональний простір на колесах. Концепт передбачає чотири можливі сценарії використання – місце для сну, мобільний офіс, житлова кімната і місце для розваг.

360c – це повністю автономний електрокар без водія. Відсутність двигуна внутрішнього згоряння, керма та педалей дозволяє абсолютно по-новому організувати простір в салоні.

Спальній зоні пасажира інженери Volvo Cars приділили особливу увагу. Вони оцінили, як розташування інших пасажирів в салоні може впливати на безпеку в цілому. Спеціальна захисна ковдра, інтегрована в спальне місце, являє собою майбутнє безпечного пересування. Вона працює як триточковий ремінь безпеки, але пристосована для лежачого положення.

В салоні, зрозуміло, передбачені численні інтерактивні екрани. Сучасні технології зв’язку забезпечать постійне швидкісне підключення до Інтернету. Це дозволить працювати в дорозі, переглядати мультимедійний контент тощо.

Особливу увагу при розробці концепту було приділено взаємодії робомобіля з іншими учасниками руху. Спеціальна система використовує зовнішні звуки, кольори, візуальні ефекти, а також їхні комбінації для передачі інформації про маневри транспортного засобу. Це означає, що в будь-який момент буде зрозуміло, яку дію має намір здійснити автомобіль.

«360с прагне зрозуміти, що станеться, якщо не доведеться більше самостійно керувати автомобілем – використовуючи при цьому нові рішення для дизайну салону й можливості проведення часу на борту. Це спроба заглянути в майбутнє та зрозуміти, як безпілотні автомобілі зможуть змінити звичні речі в житті. І перспективи просто неймовірні», – заявляє Volvo Cars.

Джерело

Читайте також:   У вересні продажі нових легкових автомобілів в Україні знизилися на 14%

Напишіть відгук