Volvo представляє нове бачення безпеки дітей

0
100

Група дизайнерів Volvo Cars представляє абсолютно нове бачення безпечного перевезення дітей в майбутньому. Нове вийшло слідом за презентацією XC90 Excellence і концепту Lounge Console Concept на автосалоні в Шанхаї, які дозволили посилити позиції компанії в категорії luxe.

Концепція дозволяє батькові розгорнути сидіння в процесі посадки дитини, а потім зафіксувати його в положенні проти напрямку руху. Також передбачена ніша для зберігання невеликих речей за сидінням, а під сидінням можна складати підгузники, ковдри та інші більші предмети. Перед сидінням під передньою панеллю достатньо місця для великої сумки.

Дитяче концептуальне сидіння Excellence Child Concept дозволяє покласти зовсім маленької дитини таким чином, щоб він у дорозі міг спати. Це повністю відповідає основній концепції Volvo, згідно з якою діти максимально довго повинні перевозитися в сидіння, що встановлюється проти напрямку руху (як мінімум до віку 3 або 4 років). Це пояснюється тим, що у дітей в такому віці ще недорозвинені м’язи шиї, а голова дитини на відміну від дорослої людини непропорційно більше і важче в порівнянні з його тілом.

Джерело: CarPark

Читайте також:   МВС представило концепцію впровадження автофіксації порушень ПДР

Напишіть відгук