Volvo приступила до тестування безпілотних вантажівок

0
280

Компанія Volvo Construction Equipment, яка займається розробкою будівельної техніки, приступила до випробувань безпілотників та електрокарів на території кар’єру Вікан-Крос поблизу Гетеборга. Тестувати техніку будуть протягом 10 тижнів, а мета випробувань – зниження викидів шкідливих речовин на 95%.

Кар’єрні самоскиди та інша важка техніка практично завжди дизельна. Такі агрегати мають значні обсяги викидів шкідливих речовин в атмосферу. «Вольво» має намір змінити цю ситуацію.

Вісім компактних безпілотників HX2, які оснащені електромоторами, батареєю і силовою електронікою, розробленою Volvo Group, замінять три важких самоскида. Машини також обладнані системою штучного зору, що дозволяє їм розрізняти перешкоди на дорозі та людей.Також, крім самоскидів, в кар’єрі буде працювати дизельно-електричний 70-тонний екскаватор EX1. Він буде керуватися як звичайний, але при цьому його підключать до основної енергосистеми підприємства. Навантажувач LX1 на 98% складається з нових деталей і на 50% ефективніше ніж машини з традиційним ДВЗ.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Ремонт міжквартальних проїздів у Києві завершать до листопада

Напишіть відгук