Вулицю Сагайдачного в Києві хочуть зробити частково пішохідної

0
217

Міська влада не залишає спроб зробити вулицю Сагайдачного пішохідною. Втім, про повне обмеження руху мова поки не йде. Найімовірніше вулиця на Подолі буде частково пішохідної по вихідних і святкових днях, як Хрещатик. Нова схема організації руху може запрацювати в найближчі два місяці.

За словами голови Подільської РДА Валентина Андрієвського, у віддаленій перспективі вулиця Сагайдачного повинна стати культурно-історичною зоною, за прикладом Праги. Експертами обговорюється проект реконструкції історичних будівель. В даний час керівництво району працює над тим, щоб зробити вулицю частково пішохідної по вихідних і святкових днях – від Контрактової площі до вул. Андріївської. На другому етапі рух почнуть обмежувати до Поштової площі.

Про можливі порядку руху транспорту на вул. Сагайдачного говорять і в міській адміністрації. Як пояснив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, зазначену вулицю не можна повністю перекривати, оскільки це викличе транспортний колапс, проте є можливість зробити її частково пішохідної.

Читайте також:   Як заощадити на утриманні машини?

Напишіть відгук