Waymo побудує фабрику з переобладнання автомобілів у безпілотники

0
57

Компанія Waymo, що спеціалізується на створенні безпілотних автомобілів, оголосила про масштабне розширення виробничих потужностей. Компанії вдалося домовитися з владою штату Мічиган, де розташована «колиска американського автопрому» Детройт, про будівництво великої фабрики площею 18,5 тисяч квадратних метрів, на якій будуть працювати понад 400 співробітників.

Керівництво Waymo планує інвестувати в нову фабрику $13,6 млн, створивши в штаті мінімум 100 робочих місць. Якщо ж компанія зможе задіяти понад 400 працівників, то отримає від MEDC ще $8 млн на розвиток і підтримку проекту.

«Це буде перша в світі фабрика, яка займатиметься виключно серійним випуском автономних автомобілів четвертого рівня (Level 4)» – зазначили в Waymo.

Waymo не є автовиробником повного циклу – на новому виробництві переобладнають серійні автомобілі інших брендів, встановлюючи необхідне для досягнення автономного пересування апаратне (радари, сканери, камери, датчики) та програмне забезпечення. Наразі компанія використовує в якості основи гібридний мінівен Chrysler Pacifica і електричний кросовер Jaguar I-Pace.

Джерело

Читайте також:   IKEA з 2025 року хоче повністю перейти на екологічно чистий транспорт

Напишіть відгук