Як автовиробники надають неправдиву інформацію про безпечність авто

0
313

Американський Страховий інститут дорожньої безпеки IIHS перевірив на міцність популярні мінівени. Результати краш-тестів експертів не порадували.

Тести на безпеку в черговий раз проводилися не за традиційною методикою, а зі зміною боку удару. У число випробовуваних увійшли три популярних в США сімейні моделі – Chrysler Pacifica, Honda Odyssey і Toyota Sienna.

Не секрет, що автовиробники готують свої моделі до проходження всіляких краш-тестів ще на стадії розробки. У цьому їм допомагає знання методик проведення тестів. Фронтальний удар з 25% перекриттям, як відомо, проводиться з боку водія, чим і користуються спритні автобренди – посиленнюя піддається тільки одна сторона автомобілів. При аналогічному ударі в пасажирський бік машини в буквальному сенсі розриває на частини.

Симуляцію зіткнення з частковим перекриттям з боку пасажира витримали Odyssey і Pacifica. Toyota Sienna краш-тест з тріском провалила. Honda впоралася із захистом пасажира помітно краще за своїх побратимів, за що отримала оцінку «добре». Pacifica тест теж виявився під силу, нехай і з «маргінальним» результатом. Обидва автомобілі удостоїлися звання Safety Pick (отримати вищу оцінку Top Safety Pick + вони не змогли через невидатні фари).

Джерело

Читайте також:   У Японії дебютував оновлений Mitsubishi Outlander PHEV

Напишіть відгук