Як Land Rover піклується про чотирилапих пасажирів

0
53

Схоже, половина власників Land Rover має чотириногих пухнастих друзів, бо компанія пропонує аксесуари, призначені для собак. Пакети «Pet Pack» доступні по всьому асортименту – від Evoque до повно-розмірного Range Rover.

До базового комплекту входить стьобаний коврик для багажника, перегородка на всю висоту салону та стійка до розливу ємність для води для розпещених собачок. Пакет середнього рівня додає складану клітку для перенесення домашніх тварин і гумовий килимок, в той час як найдорожчий пакет для маленьких (і не тільки) собачок, які не можуть легко застрибнути до багажника, пропонує рампу, здатну витримати вагу до 85 кг.

Пакет топ-специфікації має навіть вбудований душ для домашніх тварин. Він вміщує до 6,5 л води і може забезпечити безперервний потік протягом п’яти хвилин. Доступні також різні нашийники, повідці та миски, всі з яких мають британську колірну гамму.

«Land Rover – це все, що потрібно для відпочинку на свіжому повітрі. Для багатьох клієнтів це нерозривно пов’язано з собакою, – сказав Фінбар Макфаллом, директор з маркетингу продукції. – Наші клієнти сказали, що комфорт їхніх собак в автомобільних поїздках має вирішальне значення. Вони є частиною сім’ї, і ми це визнаємо. Наші нові набори для домашніх тварин спрямовані на те, щоб собаки могли подорожувати в цьому комфорті, а поїздки стали простішими та приємнішими для собак. І в той же час ми намагаємося захистити внутрішню частину транспортних засобів».

Аксесуари були вперше показані в серпні у зв’язку з Міжнародним днем ​​подяки собакам. Їх можна придбати в дилерських центрах Land Rover. Британський автовиробник не самотній в пропозиції аксесуарів для домашніх вихованців. Skoda пропонує широкий асортимент фірмових упряжок для собак, а Honda спеціально розробила кей-автомобіль, призначений для власників собак.

Читайте також:   Профільний комітет ВРУ рекомендє депутатам відхилити  законопроект про тимчасове скасування ПДВ для електромобілів

Джерело

Напишіть відгук