Як підготувати електромобіль до зими?

0
1060

Електромобілі, як і всі на Землі підкоряються законам всюдисущої фізики і їм легше працювати в теплому кліматі, ніж в холодному, але, тим не менше, ККД електромобіля в зимову пору не зазнає значних змін.
Для наочного прикладу можна розглянути модель Nissan Leaf, запас ходу, якого в зимовий період становить 150 кілометрів, за умови вимкненого обігріву сидінь і салону. Але якщо ви вирішили здійснити вашу подорож з максимальним комфортом, то варто думати про зарядку кожні 80 кілометрів.
Для того щоб ваш відчував себе комфортно в зимовий період і міг проїхати якомога більше, ми приготували 6 легких рад, які допоможуть максимально використовувати запас ходу навіть взимку.

  • Електромобілі постійно втрачають невелику частинку енергії, нагріваючи свій до оптимальної робочої температури. Тому, хорошим рішенням буде, тримати електромобіль в мережі, не дивлячись на те, що він повністю заряджений. Це дозволить завжди виїжджати з дому з повністю зарядженим акумулятором.
  • Не забувайте враховувати, що електромобіль використовує деяку кількість енергії на обігрів своєї батареї, і йому буде потрібно трохи більше часу для здійснення повної зарядки. Тому намагайтесь надати вашому транспортному засобу більше часу для зарядки, щоб запас ходу став максимальним.
  • Сучасні електромобілі мають таку корисну функцію як до поїздки. Таким чином, ви можете заздалегідь прогріти весь салон, використовуючи при цьому лише енергію мережі. Завдяки таким діям ви почнете свою подорож зі 100% зарядкою акумулятора.
  • Найчастіше салони електромобілів комплектуються спеціальними резистивним обігрівачами, які при роботі споживають досить багато енергії. Якщо ви пішли вище наведених порад, то в дорозі можна включити лише підігрів сидінь і керма, цього цілком вистачить для комфортної їзди.
  • Постарайтеся не залишати електромобіль на вулиці, а по можливості ставити в гараж, особливо якщо гараж збагачений власною системою обігріву, або просто прибудований до будинку, що не дає йому занадто охолоджуватися.
  • Не варто забувати про зміну літньої гуми на зимову. Після того як вдарили перші морози перевірте тиск в шинах вашого електромобіля. Часто буває так, що від холоду тиск трохи падає і це призводить до збільшення зчеплення. Тому варто уважно стежити за станом шин, адже надмірне зчеплення перешкоджає легкому ходу електрокара.
Читайте також:   Електричні пікапи, які повинні незабаром з'явитися

Засновник компанії “АвтоІнтерпрайз”, Дмитро Анатолійович Ніконов

Напишіть відгук