Як рятуватимуть старі дизельні авто в Німеччині

0
50

Міністерство транспорту Німеччини розробило рекомендації для компаній, що створюють і встановлюють системи фільтрації газів на старі дизельні автомобілі, про те, як можна дістати схвалення регулювальних органів. Це викликало суперечку в німецькій пресі.

Головним тезисом дискусії є бажання німецьких автовиробників, щоб жителі Німеччини купували нові автомобілі з більш «чистими» двигунами. А ось організації споживачів і «зелені» вважають, що модернізація старих дизельних машин може бути більш рентабельною.

Міністр транспорту Андреас Шойер сказав, що тепер настала черга компаній розробити ефективні системи фільтрації газів. За його словами, Федеральне управління автомобільного транспорту якомога швидше видасть схвалення на ці системи, щоб їх можна було впровадити на практиці.

Baumot Group, який якраз розробляє систему фільтрації автомобільних газів, вітав рекомендації Міністерства транспорту Німеччини. Ця компанія планує вивести свою розробку на ринок у 2019 році.

У свою чергу, лобістська група VDA, що представляє інтереси автовиробників, говорить, що німці повинні купувати нові авто, а не витрачати гроші на установку фільтрів газів на старі дизельні машини.

Джерело

Читайте також:   МТСБУ виключило зі списку своїх членів дві українські компанії

Напишіть відгук