Яким буде бюджетний електрокар Volkswagen

0
32

Новий бюджетний електромобіль компанії Volkswagen, чия попередня вартість оцінюється в 21 000 доларів, насправді буде новим поколінням моделі e-Up. Про це в кулуарах Лос-Анджелеського автосалону розповів Метт Ренна, віце-президент Volkswagen в Північній Америці.

Кілька тижнів тому Bloomberg повідомив, що Volkswagen розробляє абсолютно новий недорогий електрокар. Його вартість, як очікується, складе приблизно 21 000 доларів. Він повинен з’явитися в продажу в найближчі пару років.

Однак, як виявилося, мова насправді не йде про абсолютно новий автомобіль з електричною силовою установкою. За словами Метта Ренни, це буде VW e-Up нового покоління. Він отримає модернізовану батарею, завдяки чому помітно збільшиться запас ходу. Цікаво, що цю новинку побудують нема на платформі MEB, яка лежить в основі електричних машин сімейства I.D.

Звичайно, e-Up – це чудовий електромобіль. Тим більше, що його нове покоління отримає збільшений запас ходу. Однак, ми очікували, що мова йде про абсолютно новий бюджетний електрокар Volkswagen, а виявилося, що це буде тільки нове покоління вже існуючої моделі. Деякі автолюбителі можуть відчути розчарування.

Очікується, що новий e-Up дебютує у 2020 році, але Метт Ренна цю інформацію не підтвердив. Цей електрокар продаватимуть в Європі. У США він не з’явиться.

Джерело

Читайте також:   Нову Toyota Supra розбили на Нюрбургринзі

Напишіть відгук