Яндекс.Таксі почало працювати в Харкові

0
210

Харків став другим українським містом після Києва, в якому почав працювати онлайн- Яндекс.Таксі. Зараз в обласному центрі до системи підключено 300 автомобілів з 10 таксопарків-партнерів. На виклик може приїхати в тому числі і Tesla Model S.У Харкові мінімальна вартість поїздки в Яндекс.Таксі становить 14 гривень, в цю суму включені два кілометри шляху. Далі вартість кілометра становитиме 4 гривні в межах міста і 5,5 в передмістях, при цьому час у дорозі значення не має.

«Наприклад, доїхати від Південного вокзалу до Центрального парку імені Горького можна приблизно за 35 гривень. П’ять хвилин водій чекає пасажирів безкоштовно, кожна наступна хвилина очікування буде коштувати 1,5 гривні. Розплатитися за поїздку поки можна тільки готівкою – оплата банківською картою з’явиться пізніше»

Нагадаємо, що в Києві Яндекс.Таксі. запустився 26 жовтня 2016 року. На старті до системи були підключені близько 300 машин з 12 таксопарків. За місяць кількість підключених автомобілів збільшилася в п’ять разів, а кількість замовлень – більше ніж у двадцять разів. Як зазначили в Яндексі, це найкращі показники зростання серед усіх нових міст Яндекс.Таксі.

Яндекс.Таксі – це сервіс-агрегатор, який дозволяє викликати автомобіль через мобільний для iOS або Android, а також через сайт .yandex.ua. В Україні його надає ТОВ «Яндекс.Таксі Україна» – дочірня компанія ТОВ «Яндекс.Україна». Ключовою особливістю сервісу є те, що він працює тільки з таксопарками і диспетчерськими службами (на відміну від, наприклад, ), однак при цьому контролює підбір автомобілів та водіїв, а також може відключати їх від сервісу при наявності скарг пасажирів або невідповідності стандартам компанії.

Крім Харкова і Києва, сервіс доступний в більш ніж 40 містах Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану і Росії. У загальній складності до Яндекс.Таксі підключено близько 70 тисяч автомобілів з 1000 таксопарків і диспетчерських.
Джерело: АвтоУа

Напишіть відгук