Яценюк розпорядився змінити правила тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією

0
276

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністру інфраструктури Андрію Пивоварскому розробити до порядку тимчасового перебування автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це глава уряду повідомив на засіданні КМУ.

Прем’єр-міністр зауважив, що діюча редакція правил перебування іноземних транспортних засобів в Україні створює проблеми для працюючих за кордоном громадян.

«У нас є істотні обмеження щодо переміщення. Раніше це була схема: якщо завозився на іноземних номерах, він міг перебувати на території України до року. Таким чином, машини не розмитнювали, не сплачувались податки, а зараз це створило проблему, так як особи, які працюють за кордоном, приїжджають сюди і їм потрібно буквально через кілька днів виїжджати»

Раніше про необхідність збільшення з п’яти днів до одного року терміну тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією (без сплати митних зборів) заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль. Він також повідомив про намір передати відповідний законопроект у Верховну Раду. Документ був розроблений після низки блокад пропускних пунктів у Закарпатській області власниками нерозмитнених автомобілів.

Причиною акцій протесту стала відмова митників приймати довідки з сервісних станцій про перебування машин в ремонті, що дозволяє відстрочити перетин кордону для продовження тимчасового ввезення. В результаті переговорів протестувальників, обласного керівництва митниці, водії зняли блокаду з пропускних пунктів, а митники знову стали приймати довідки з СТО.

Джерело: РБК-Україна

Читайте також:   У днр зросла кількість автоугонів

Напишіть відгук