З 1 січня швидкість руху в населених пунктах обмежена 50 км / год

0
252

Зміни внесені в пункт 12.4 ПДР України ( руху в населених пунктах), а також в опис дорожніх знаків 5.63.1 і 5.63.2 (початок і кінець щільної забудови) пункту 33. Як зазначено в описі до Постанови КМУ №883:

«Це посприяє значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей. На сьогоднішній день в більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в особливих пунктах – 30 км/год»

В патрульної поліції раніше уточнили, що органи місцевого самоврядування можуть за погодженням з поліцією встановлювати інші швидкості на окремих ділянках доріг. Наприклад, на проспектах Бажана і Перемоги у Києві.

В листопаді 2017 року в Верховній Раді був зареєстрований урядовий законопроект про посилення відповідальності за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, який, крім іншого, передбачає скорочення перевищення швидкості за яке немає покарання з 20 до 10 км/год. Поки цей документ лише розглядається, і на голосування в сесійній залі не виносився.

Читайте також:   У великих містах Польщі парковка для електрокарів стане безкоштовною

Напишіть відгук