З 1 жовтня у Києві вводяться нові правила користування паркувальними талонами

0
157

У Києві з 1 жовтня місцева влада змінюють правила використання місячних паркувальних талонів і квартальних абонементів. Також буде змінено зовнішній вигляд самих талонів.

Як повідомив у п’ятницю, 28 вересня, заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян, відтепер на талоні з’явилося поле для обов’язкового заповнення автомобільного номера, тому кожен талон закріплено тільки за однією машиною. Без заповнення цієї графи талон є недійсним, – пояснив він, додавши, що талони та абонементи можна придбати онлайн з безкоштовною доставкою, в кіосках, через агентів або безпосередньо в офісі “Київтранспарксервісу”.

Давтян також розповів, що абонемент на місяць для всіх зон коштує 630 гривень, у II і III зоні – 441 гривень, у III зоні – 315 гривень. Абонемент на квартал – 1 465 гривень з можливістю користуватися будь-яким паркувальним майданчиком підприємства протягом трьох місяців.

Куплений талон потрібно покласти на панель під лобове скло або скористатися тримачем і закріпити на дзеркалі заднього виду. Кожен талон на паркування захищений голограмою та унікальним ідентифікаційним номером. Дизайн талонів змінюється щомісяця.

Джерело

Читайте також:   Кросовер Geely SX11 отримав спортивну версію до прем'єри

Напишіть відгук