З імпортерів автогазу знімуть санкції

0
939

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України скасує щодо 15 імпортерів зрідженого газу. Про це повідомила прес-служба міністерства.

6 лютого 2017 року призупинило зовнішньоекономічну діяльність 15 імпортерів паливно-мастильних матеріалів і їх контрагентів. Приводом для цього послужило подання Служби Безпеки України, яка заявила про можливу причетність компаній до фінансування незаконних збройних формувань на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. При цьому профільні організації повідомили, що через тиск правоохоронних органів на бізнес, в тому числі блокування імпорту палива, роздрібні ціни на автогаз можуть підвищитися до 15-17 грн/л.

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, після впровадження санкцій міністерство отримало численні скарги на їх не обгрунтованість. Міністерство звернулося до СБУ за підтвердженням доцільності продовження спеціальних заходів. 23 лютого надійшла відповідь:

«дані про правопорушення, які здійснюють імпортери і їх контрагенти, доведені частково, а причетність суб’єктів господарювання до заподіяння шкоди інтересам України не доведена».

На підставі цієї інформації СБУ запропонувало скасувати тимчасові санкції для 15 компаній.
Джерело: Мінекономрозвитку

Читайте також:   Jeep розсекретив оновлений Cherokee

Напишіть відгук