З Криму не випускають автомобілі з українськими номерами

0
267

На кордоні з Кримом скупчилися десятки автомобілів з українською реєстрацією, які окупаційна влада півострова не пропускає на материкову частину. За наявною у Держприкордонслужби інформації, яка приходить від громадян України, так звані правоохоронці країни-окупанта на адмінкордоні з тимчасово окупованою територією АР ввели нові .

Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, які зареєстровані в Криму. Крім того, вони не дозволяють громадянам України, які зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що «у них був час на перереєстрацію».

Така ж ситуація і з автомобілями на кримських номерах під управліннями громадян України, які зареєстровані в інших регіонах. Тут російська окупаційна влада застосовує вибіркове право, тому що одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші – ні, а є і такі водії, яких окупанти змушують оформлювати так званий тимчасове , як при перетині кордону.

Незважаючи на те, що перереєстрацію автомобілів в Криму на окупаційні номера продовжили до 10 квітня нинішнього року, на даний час співробітники Держприкордонслужби України вже зафіксували майже 30 транспортних засобів, які окупанти не пустили до Криму.

Нагадуємо, що будь-які документи, видані окупантами на Кримському півострові, не є дійсними. Це стосується і документів на транспортні засоби, які вже зареєструвалися за російським законодавством в АР Крим. Тому такі автомобілі через адміністративний пропускатися не будуть.

Джерело: Автоцентр

Читайте також:   Європа стала світовім лідером за кількістю зарядних станцій

Напишіть відгук