З листопада у Львові працюватимуть інспектори з паркування

0
94

З 5 жовтня і впродовж місяця кандидати на посади інспекторів з паркування патрулюватимуть вулиці Львова і залишатимуть на неправильно запаркованих автівках попереджувальні інформаційні листівки. А вже з 1 листопада, у зв’язку зі змінами в законодавстві, ці інспектори отримають право штрафувати таких водіїв-порушників.

«Відсьогодні ми будемо інформувати водіїв і залишати їм інформаційні листівки, які вказуватимуть, який саме штраф вони б отримали після 1 листопада. Уже офіційно оголошено конкурс на інспекторів з паркування. Поки триває відбір, ми лише попереджаємо водіїв про нову систему. А вже 28 жовтня, після закінчення конкурсу та навчання-практики в інспекторів патрульної поліції, інспектори з паркування складуть присяги. Станом на сьогодні, кандидатів уже більше 30, а місць — усього 20. Інспектори будуть розділені на сектори по Львову. Основний акцент ми робимо на центральну частину, щоб якомога швидше очистити її для проїзду транспорту. Окрім того, будемо нагадувати, що за платні стоянки треба платити», — розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

За його словами, на сьогодні у Львові є два майданчики для евакуаторів, ще два — розробляються. Один майданчик розташований на вул. Конюшини — близько 200 автомобілів, і на вул. Сахарова — близько 60. Ще один планується створити в кінці вулиці Личаківської, і один — за містом.

Упродовж жовтня, з метою інформування, на кожну з автівок, яка стоятиме у забороненому місці, інспектори з паркування чіплятимуть попередження про штраф, який водій сплачуватиме вже з листопада. Інспектори, які проходять стажування на цю посаду, патрулюватимуть вулиці міста і залишатимуть інформаційні листівки на лобовому склі кожного авто, яке стоїть під знаком у забороненому місці.

«Ми розробили листівку, в якій визначається, коли інспектори почнуть роботу на вулицях міста Львова, яка вартість штрафів за порушення правил дорожнього руху і неоплату за паркування. У ній також зазначено суму штрафу для тих, хто користується послугами платної парковки, але не оплачує її, або ж використовують місця для людей з інвалідністю, хоч не має на це права. Ми робимо це для водіїв — щоб попередити їх, що якщо вони з 1 листопада будуть і надалі так паркуватися, то будуть оштрафовані. Так буде щодня від сьогодні і до 1 листопада», — розповів представник управління безпеки міста Богдан Мільяр.

Читайте також:   Електричний фургон Nissan отримав батарею від нового Leaf 2018

Джерело

Напишіть відгук