З початку 2019 року на дорогах України може з’явитися автофіксація

0
224
Камери відеофіксації порушень

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху може запрацювати наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Про це в ефірі програми “Нині Вже” заявив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, є “потужні кроки” на шляху до впровадження системи автофіксації порушень на дорогах за допомогою спеціальних камер.

“За моїми прогнозами, десь в кінці цього – початку наступного року, я думаю, що ми вже це побачимо”, – сказав Білошицький.

Він також зазначив, що в країнах, в яких вже працює автофіксація, патрульні паралельно використовують мобільні засоби вимірювання швидкості, які працюють не в автоматичному режимі.

“Це паралельні дві системи, паралельні функціонали, і я думаю, що як одна, так і інша система мають право на існування”, – зазначив заступник голови патрульної поліції.

Він пояснив, що система фіксації порушень за допомогою пристроїв вимірювання швидкості є першим кроком для запуску системи автоматичної фіксації.

Нагадаємо, 8 жовтня патрульна поліція почала використовувати нові пристрої для вимірювання швидкості TruCam. За першу добу їхнього використання поліція склала 231 справу про адміністративне правопорушення про перевищення швидкості.

У поліції обіцяють, що патрульні не ховатимуться в кущах, щоб зафіксувати швидкість автомобілів.

Американське пристрій TruCam має лазерне наведення, це дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів. Він працює без підзарядки до 15 годин. TruCam оснащений картою пам’яті на 16 000 відеороликів або 40 000 фото. Робить до 3 фото в секунду.

Джерело

Читайте також:   Які автомобілі найвигідніші для перепродажу

Напишіть відгук