За місяць дії нового закону розмитнено 11 тисяч автомобілів на єврономерах

0
61

З 25 листопада по 26 грудня (включно) 2018 року громадяни розмитнили 11 тисяч транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Із загальної кількості розмитнених авто – майже 9,6 тисяч транспортних засобів перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 81,5 млн. грн. (8500 грн. за кожен автомобіль), що звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, терміни і умови ввезення якого не були дотримані.

Тільки протягом 26 грудня були розмитнені близько 1,4 тисячі автомобілів.

Нагадаємо, що Законом України від 8 листопада 2018 № 2612-VIIІ “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України” для громадян встановлені нові умови ввезення транспортних засобів. При цьому передбачений перехідний період у 180 днів для громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015 року до набрання чинності цього закону. Протягом цього часу громадяни мають можливість оформити свої транспортні засоби, які були ввезені на територію України протягом зазначеного періоду і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Джерело

Читайте також:   ДАІ зловила за руку 18 водіїв-хабарників

Напишіть відгук