Захист автомобіля від іржі

0
168

Сколи фарби, глибокі подряпини лакофарбового покриття відкривають вологі до незахищеної поверхні металу, і це досить швидко провокує виникнення корозії. Корозія проникає вглиб металу, викликає здуття шару фарби. Щоб запобігти цьому явищу потрібно провести термінові заходи.

Найбільш поширені місця виникнення сколів і глибоких подряпин – передня лобова частина капоту і крил, колісні арки, пороги. Причина у механічному пошкодженні від камінців, що вилітають з-під коліс.

Для швидкої обробки невеликих сколів і глибоких подряпин використовуйте спеціальний комплект, що включає пакетик з автошампунем, очисник подряпин і сколів, кольорозбагачений восковий олівець і серветку для полірування. Дійте згідно до інструкції. Кілька місяців захисту вам забезпечено. Зауважте, що найкращі результати така обробка дає для свіжих подряпин.

Тонкі неглибокі подряпини видаляють в процесі полірування кузова.

Невчасно виявлений скол з явними ознаками іржі потребує вже іншого підходу. Головною задачею у цьому випадку буде видалення іржі. Для цього варто використовувати хімічні препарати-перетворювачі, попередньо обробивши проблемну ділянку наждачним папером або шліфувальним кругом. Хімічна промисловість пропонує автолюбителям сучасні перетворювачі іржі у грунт, що утворюють готове до фарби міцне покриття ( оксид-грунт). Деякі з цих препаратів можливо використовувати на вологій поверхні. Залишається лише підфарбувати загрунтовані місця.

Не забувайте, що проведена завчасно антикорозійна профілактика позбавить вас від додаткових турбот на декілька років.

Читайте також:   КМДА пустить з молотка 16 автомобілів

Напишіть відгук