Запорізький автозавод змінив назву

0
374

Акціонери ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» змінили назву підприємства на «Промавтоінвест». Крім цього, змінена форма власності підприємства – тепер воно не публічне, а приватне акціонерне.

Позачергові збори акціонерів «ЗАЗу» відбулися 26 грудня. Нова назва та зміна форми власності зареєстровані в держреєстрі юросіб 27 грудня. Про це повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення підприємства в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

За даними Асоціації автовиробників України «Укравтопром», автомобілебудівний завод в Запоріжжі випустив в цьому році (за підсумками січня – листопада) 363 легкових автомобіля, 62 комерційні машини і 2 автобуси. Обсяги виробництва в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року скоротилися на 84.3%. При цьому майже дев’ять місяців підприємство не випускало автотранспортні засоби, а дилери автомобілів марки ZAZ продавали автомобілі 2015 року випуску.

В грудні в лінійці ZAZ з’явилася нова модифікація моделі Vida – фургон Cargo. Новинка доступна тільки з 1.5-літровим бензиновим двигуном і 5-ступінчастою «механікою», а також опціональним ГБО. Початкова вартість ZAZ Vida Cargo – 277 465 гривень.

Джерело: АвтоУа

Читайте також:   Goodyear презентувала Eagle 360 Urban – концептуальні шини, оснащені штучним інтелектом

Напишіть відгук