Заправки «Лукойл» в Україні стали австрійськими AMIC

0
114

Австрійська компанія AMIC Energy завершила операцію з придбання мережі АЗС «Лукойл» в Україні. Заправки мережі почали ребрендинг, який обійдеться в 10 млн доларів, а нове керівництво компанії пообіцяло «повернути довіру споживачів» і завозити з різних країн.

Як вже повідомлялося раніше, колишні АЗС «Лукойл» почали ребрендинг в квітні, проте офіційна зміна вивісок відбулася лише сьогодні. Крім ребрендингу за 10 млн доларів, Австрійська AMIC Energy має намір вкласти в розвиток мережі АЗС в Україні близько 20 млн доларів, у тому числі на закупівлю палива. Про це на відкритті першої ребрендовані станції в Києві повідомив голова наглядової ради компанії Вольфганг Руттеншторфер.

За його словами, після придбання 240 АЗС «Лукойлу» в Україні AMIC проведе ребрендинг всієї мережі, а також розробить нову маркетингову програму. Інвестиції в мережу будуть проводитися поступово, «в міру досягнення позитивних результатів від діяльності». Зараз під новою маркою працює тільки одна АЗС в Києві, проте до кінця травня компанія планує ребрендовані 50 станцій, а решта оновляться до кінця липня 2015 року.

Паливо на АЗС планується імпортувати з Литви, Румунії, Польщі, країн Балтії та Росії, а також закуповувати на внутрішньому ринку України. «Все залежить від того, де буде більш вигідна . Ми прагнемо повністю диверсифікувати наші джерела », – сказав Руттеншторфер.

Компанія AMIC Energy зареєстрована в Австрії в жовтні 2013 року. Вона належить трьом акціонерам: Йоханнес Кльоцль-Норберга (50% акцій), Манфреду Кунце (40%) і Хайнцу Зернетсу (10%), а очолює наглядову раду доктор Вольфганг Руттеншторфер, колишній генеральний директор групи OMV, а також колишній державний секретар міністерства фінансів Австрії.

Продаж мережі АЗС «Лукойл-Україна» і 6 нафтобаз Австрійської компанії відбулася в липні минулого року. За словами президента «Лукойлу» Вагіта Алікперова, сума операції склала 300 млн доларів.

Читайте також:   Вседорожник Cullinan залишиться єдиним в лінійці Rolls-Royce

OilNews , УНІАН

Напишіть відгук