ЗАЗ припинить виробництво Lanos і Vida з двигуном 1.4 л

0
174

До кінця 2015 року весь модельний ряд ЗАЗ буде приведений до екологічних норм Євро-5. При цьому в Запоріжжі продовжать випускати Sens з 1.3-літровим двигуном МеМЗ, Lanos з 1.5-літровим мотором, Vida з 1.5-літровими двигунами GM і Chery, а також Forza з 1.5-літровим силовим агрегатом. У той же час «Ланос» і «Віда» з 1.4-літровими моторами і АКП будуть зняті з виробництва через невідповідність нормам Євро-5 і припинення випуску відповідних «автоматів» концерном GM.

У прес-службі корпорації «УкрАвто» пояснили, що в автомобілях Lanos і Vida з двигунами GM буде застосовано нове програмне забезпечення і встановлені каталізатори зі збільшеним вмістом благородних металів. На моделях Vida і Forza з моторами Chery також встановлять нові каталізатори, і на додаток до цього застосують електронну дросельну заслінку, електронну педаль газу, а також новий контролер системи впорскування.

У «Сенс» встановлять електронну дросельну заслінку, електронну педаль газу, новий контролер системи впорскування, змінять елементи системи вентиляції картера, в системі ГРМ застосують гідрокомпенсатори і використовуватимуть новий .

Крім цього ЗАЗ почав оснащувати моделі Lanos, Lanos pick-up, Sens і Vida газобалонним обладнанням (ГБО) в заводських умовах. На зазначені моделі встановлюється обладнання четвертого покоління італійської фірми BRC. Такі «ЗАЗи» оснащені бінарною системою подачі палива ( / ) з єдиним контролером, в який закладено дві програми управління для різного палива. Як пояснив виробник, бінарна система виключає можливий конфлікт додаткового «газового» блоку управління з основним. Крім цього на автомобілях з заводським ГБО в багажнику передбачено додаткове кріплення для запаски (на штатному місці встановлений балон).

Читайте також:   Британські архітектори відправлять електромобілі в підземні тунелі

Напишіть відгук