ЗАЗ випустить автомобілі для держслужб і ще один фургон

0
193

Запорізький автозавод готується до відновлення виробництва автомобілів з урахуванням введення екологічного стандарту Євро-5, а також планує розширити модельний ряд. На підприємстві збираються реанімувати перспективний комерційного автомобіля і разом з цим готують різні модифікації медичних автомобілів і машини для поліції.

В корпорації «УкрАвто», ще підкреслили, що не збираються відмовлятися від виробництва автомобілів в цьому році. Через місяць буде представлений оновлений модельний ряд що відповідає стандарту Євро-5. На підприємстві також розробляють моделі, що працюють на газу, і готують фургон на платформі ZAZ Vida. Такий Запорізький автозавод розробив ще на рубежі 2012 – 2013 р. і показав на виставці SIA 2013 в Києві, але до серійного виробництва так і не довів.

Як повідомив Авто-Консалтингу віце-президент «УкрАвто» Вахтанг Васадзе, ЗАЗ планує зайняти 4% українського ринку. Колишні ринки країн Митного союзу для ЗАЗу виявилися закритими, тому в корпорації шукають шляхи виходу в окремі країни СНД і Близького Сходу. Відновлення виробництва автомобілів після зимової перерви вже готується, але навіть при вдалому збігу обставин в 2016 році підприємство продовжить працювати з перервами. Керівництво компанії поставило мету пережити кризу, а також зберегти підприємство і колектив автозаводу.

Джерело: Авто-Консалтинг

Читайте також:   ЗАЗ повністю відновив виробництво автомобілів

Напишіть відгук