Зміни на ринку уживаних авто

0
151

За підсумками квітня, на первинному ринку вживаних транспортних засобів в Україні комерційні автомобілі втратили лідерство, поступившись місцем легковим автомобілям.

За даними асоціації «Укравтопром», на первинному ринку легкових автомобілів в квітні було зареєстровано всього 4197 одиниць, з яких на старі автомобілі припадає 27% або 1140 одиниць. Це на 48% більше ніж у березні і в 6,4 рази більше ніж у квітні минулого року. За перші 4 місяці 2015 первинний вживаних легкових автомобілів виріс в 2,8 рази відносно аналогічного періоду минулого року.

Комерційних автомобілів б/у в квітні зареєстровано 969 одиниць, що склало 74% від загальної кількості. Падіння щодо березневого показника склало 5%, а відносно показника квітня 2014 зафіксований 13-відсоткове зростання. За підсумками чотирьох місяців, первинний ринок уживаних комерційних автомобілів виріс на 25% відносно аналогічного періоду минулого року.

На ринку автобусів з 88 одиниць загальних первинних реєстрацій на частку вживаних в квітні довелося 54 од., Або 61%. Це на 64% більше ніж у березні і в 2,7 рази більше ніж у квітні минулого року. Однак за січень-квітень результат в цьому сегменті на 8% менше ніж рік тому.

Читайте також:   Що робити якщо не вдається завести автомобіль в мороз?

Напишіть відгук