Знешкоджуємо табачний запах

0
267

Табачний дим не тільки шкідливо впливає на здоров’я, але й проникає в предмети, що нас оточують і створює стійкий неприємний запах. Автомобіль не є виключенням. І дуже часто нейтралізувати цей запах не можуть ні освіжувачі повітря, ні кондиціонер.

Але проблему можна вирішити підтриманням чистоти в . Не забувай те прибирати недопалки, золу і попіл від сигарет після кожної поїздки. Для в салоні варто придбати невеличкий пилосос. Допоможуть також засоби побутової хімії для чищення з сильним дезінфікуючим ефектом.

Не зайвим буде і звертання до народних методів видалення неприємних запахів.

1. Оцет. Звичайний харчовий оцет, залишений на ніч у невеликій відкритій ємності спрацює як адсорбент. При необхідності спробу можна повторити декілька разів до повного видалення табачного амбре.

2. Активоване вугілля. Ще один відомий адсорбент. Залишений на ніч у невеликому відкритому контейнері він вбере неприємний запах. Можливо доведеться повторювати цю процедуру в залежності від інтенсивності накопиченого запаху.

3. Кава грубого помолу в невеликих полотняних мішечках, розміщена в різних кутках автомобіля, не тільки подолає неприємні запахи, але й заповнить салон приємним ароматом.

4.Зелене яблуко з вирізаною серцевиною, залишене до повного усихання, повинне непогано впоратися з цією задачею.

5. Аміак. Теж непоганий адсорбент.

6. Харчова сода. Посипати оббивку і залишити на ніч, очистити за допомогою пилососа.

7. Стручки ванілі. Нейтралізує неприємні запахи і створює стійкий аромат ванілі. Від синтетичного ваніліну такого ефекту не буде.

8. Непоганий результат може дати використання в якості адсорбента наповнювача для котячих туалетів.

Всі методи неодноразово перевірені, обирайте той, що вас влаштовує, і ви не будете мати проблем з накопичуванням неприємних запахів у салоні автомобіля.

Напишіть відгук